0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group B
Italy
-
-
Albania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
-
-
Croatia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Europe Euro Group A
Hungary
-
-
Switzerland
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Pohang Steelers
۱
۱
Daejeon Citizen
inprogress
۱۲:۳۰
Gwangju FC
۰
۰
Gimcheon Sangmu FC
inprogress
۱۳:۳۰
Gangwon FC
-
-
Suwon City
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Japan J League
Sanfrecce Hiroshima
۲
۰
Tokyo Verdy 1969
inprogress
۱۳:۰۰
Cerezo Osaka
۰
۰
Urawa Red Diamonds
inprogress
۱۳:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۲
۰
Consadole Sapporo
inprogress
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۳
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
  World Friendly International Matches
Peru
۱
۰
El Salvador
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
۱
۴
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Talleres de Cordoba
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
Boca Juniors
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
Union Santa Fe
-
-
San Lorenzo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie B
Operario PR
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۳۰
America Mineiro MG
-
-
CRB Clube de Regatas Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AA Ponte Preta
-
-
Novorizontino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Spain Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۰
۰
Villarreal (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Levante UD (W)
۰
۰
Madrid CFF (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Real Sociedad (W)
۱
۱
Levante Las Planas (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Eibar (W)
۰
۲
Granada (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Real Betis (W)
۱
۰
UD Granadilla Tenerife (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Victory
۲
۴
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۰
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۱
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۱
۰
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۰۷:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Playford Patriots
Finished
۰۹:۰۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۱
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۲:۳۰
Detroit City FC
-
-
Charleston Battery
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  New Zealand Chatham Cup
Wellington Olympic
۵
۰
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
Petone
۳
۴
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
Western Springs AFC
۳
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Bay Olympic
۱
۲
Cambridge Reds
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Sorrento SC
۲
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۲
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۳
۰
Joondalup United
inprogress
۱۲:۳۰
UWA Nedlands
۱
۱
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۰
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Austin FC II
۱
۰
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۱
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Australia NPL Western Australia U20
Fremantle City FC U20
۱
۴
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۲
۰
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Bayswater City U20
۱
۰
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Paulista U23
۲
۳
Flamengo SP U23
Finished
۰۲:۰۰
  Australia NPL Victoria
Dandenong City
۲
۵
Melbourne Knights
Finished
۰۸:۴۵
Moreland City FC
۰
۱
St Albans Saints
Finished
۰۹:۰۰
Avondale FC
۵
۰
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۳
۰
Oakleigh Cannons
inprogress
۱۲:۳۰
Manningham United Blues
۲
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۸:۳۰
Altona Magic
۰
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۱:۴۵
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
inprogress
۱۳:۳۰
Jeonnam Dragons
۰
۰
Bucheon FC 1995
inprogress
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۰
FC Anyang
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  China Jia League
Chongqing Tongliang Long
-
-
Wuxi Wugou
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
-
-
Shanghai Jiading Huilong F.C.
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
-
-
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Dalian Young Boy FC
-
-
Yunnan Yukun FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Liaoning Tieren FC
-
-
Foshan Nanshi FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Nanjing Fengfan
-
-
Qingdao Red Lions
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۴
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane Olympic (W)
۰
۵
Brisbane City (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Mitchelton (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۳۰
  China Super League
Henan FC
-
-
Beijing Guoan FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Zhejiang Professional FC
-
-
Changchun Yatai
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۵
  Vietnam V-League
Song Lam Nghe An
۰
۱
Lam Son Thanh Hoa
inprogress
۱۳:۳۰
Sanna Khanh Hoa
-
-
BHTS Quang Nam
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Hong Linh Ha Tinh
-
-
The Cong Viettel FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Ho Chi Minh
-
-
Nam Dinh
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۱
۲
Yokohama FC
inprogress
۱۲:۳۰
Kagoshima United
۰
۱
Montedio Yamagata
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۱
۱
Ipswich FC
inprogress
۱۲:۳۰
Moreton City Excelsior FC 2
۰
۵
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Southside Eagles
۱
۰
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Bayside United
۰
۱
Magic United TFA
Finished
۱۰:۳۰
Pine Hills
۲
۳
Grange Thistle SC
Finished
۱۰:۳۰
Souths United
۳
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Copa Paulista
Barretos SP
۱
۱
Comercial SP
Finished
۰۲:۳۰
EC Sao Bernardo
-
-
AD São Caetano do Sul
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
CA Taquaritinga SP
-
-
Uniao Sao Joao
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
-
-
Primavera SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Juventus SP
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Essendon Royals (W)
۵
۲
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Alamein FC (W)
۴
۳
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۴
۱
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۰
Emerging Jets (W)
inprogress
۱۳:۰۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Para Hills Knights Reserves
۵
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Modbury Jets Reserves
۲
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Campbelltown Reserves
۱
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۴۵
White City Reserves
۰
۱
Adelaide City Reserves
inprogress
۰۸:۴۵
  Australia NPL Victoria U23
Manningham Utd Blues U23
۶
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۶:۱۵
Dandenong Thunder U23
۰
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic U23
۱
۴
Green Gully U23
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong City U23
۲
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۱۱:۰۰
Avondale U23
۴
۰
Hume City U23
Finished
۰۵:۳۰
Moreland City U23
۰
۰
St Albans Saints U23
inprogress
۰۶:۳۰
  United States WPSL Women
Beach Futbol Club (W)
۱
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Utah Red Devils (W)
۰
۶
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
SoCal Union FC (W)
۰
۴
San Diego Srikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
San Diego Surf (W)
-
-
Rebels Empire (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Canada Premier League
Valour FC
۲
۳
Pacific FC
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
Chicago Dutch Lions
۱
۳
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Kings Hammer
۲
۳
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Midlakes United
۱
۴
West Seattle Junction
Finished
۰۵:۳۰
Lane United FC
۱
۲
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Almaden FC
۲
۲
Marin FC Legends
Finished
۰۶:۰۰
Reading United AC
۴
۳
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Thunder Bay Chill
۱
۲
St Croix SC
Finished
۰۲:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
Boston Bolts
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
-
-
Santos FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
University of Queensland
۱
۱
Brisbane Knights
inprogress
۱۲:۴۵
Newmarket
۰
۰
Western Spirit
inprogress
۱۱:۳۰
North Pine
۰
۰
Virginia United
inprogress
۱۱:۳۰
North Brisbane
۰
۰
Centenary Stormers
inprogress
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۱
۲
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۰
۰
Redcliffe Dolphins
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Macarthur Rams
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
inprogress
۱۲:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۱
Northern Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Prospect United FC
۳
۱
Camden Tigers SC
inprogress
۱۲:۳۰
Hakoah Sydney City East
۲
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۰:۰۰
Inner West Hawks
۱
۱
Parramatta FC
inprogress
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۰
۱
Dulwich Hill F.C.
inprogress
۱۲:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Nepean FC
Finished
۰۸:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۱
۱
Western Rage FC
inprogress
۱۲:۳۰
UNSW FC
۲
۱
Bankstown City Lions
inprogress
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Nomme Kalju
۱
۰
Flora Tallinn
inprogress
۱۲:۳۰
JK Tallinna Kalev
۲
۳
Paide Linnameeskond
inprogress
۱۲:۳۰
Parnu JK Vaprus
-
-
JK Trans Narva
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Gold Coast United
۲
۳
Peninsula Power
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۰
۰
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
Daejeon Korail
۰
۰
Chuncheon FC
inprogress
۱۳:۳۰
Yangpyeong FC
۰
۰
Yeoju Citizen FC
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۰
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۹:۱۵
  Australia Victoria Premier League 2
Beaumaris
۱
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Altona City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۱:۳۰
Nunawading City
۱
۲
Pascoe Vale SC
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۱
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۰
۱
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۰
۶
Australian National University FC
Finished
۰۶:۳۰
Brindabella Blues FC
۸
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
Wagga City Wanderers FC
۰
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۷:۴۵
  Argentina Torneo Federal A
Juventud Antoniana
۲
۱
Sarmiento de la Banda
Finished
۰۴:۳۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۳:۳۵
Crucero del Norte
-
-
Central Norte Salta
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gutierrez SC
-
-
Ferro Carril Oeste General Pico
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States NWSL
Kansas City Current (W)
۲
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
Racing Louisville FC (W)
-
-
NJ/NY Gotham FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Uruguay Primera Division
Miramar Misiones
۱
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۱:۳۰
Club Atletico River Plate
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Resistencia SC
۰
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Tembetary
۱
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Club Sportivo Carapegua
-
-
Guairena FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Deportivo Recoleta
-
-
Pastoreo FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Australia NPL South Australia
Campbelltown City
۳
۲
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۱
۳
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
White City Beograd
۰
۱
Adelaide City
Finished
۱۱:۰۰
Para Hills Knights
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide United U23
۳
۴
Croydon Kings
Finished
۰۹:۰۰
  China League 2
Shenzhen Juniors FC
۰
۱
Shanghai Harbor Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Ganzhou Ruishi
۰
۲
Jiangxi Dark Horse Junior FC
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۳
۲
Rizhao Yuqi
Finished
۱۱:۳۰
Quanzhou Yassin
۰
۱
Hunan Xiangtao
inprogress
۱۳:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Perth Glory NPL
۱
۶
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۳
۳
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۳
۴
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
  Faroe Islands Premier League
Skala IF
-
-
Víkingur Gota
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
B36 Torshavn
-
-
B68 Toftir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
07 Vestur Sorvagur
-
-
HB Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Tobol Kostanay
-
-
Kairat Almaty
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Shakhter Karagandy
-
-
FC Atyrau
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
FC Turan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۱
۱
Albirex Niigata Singapore FC
inprogress
۱۳:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۱
JK Tabasalu (W)
inprogress
۱۳:۰۰
Viimsi JK (W)
-
-
Tallinna FC Ararat (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Moreton City Excelsior II U23
۳
۱
Capalaba U23
inprogress
۱۲:۴۵
Southside Eagles U23
۱
۴
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
Eastern Suburbs U23
۰
۴
Ipswich FC U23
Finished
۱۰:۱۵
  Japan J3 League
Yokohama S.C.C
۱
۱
FC Gifu
inprogress
۱۲:۳۰
FC Osaka
۲
۱
Gainare Tottori
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Canterbury Bankstown U20
۱
۱
Northern Tigers U20
inprogress
۱۲:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۰۰
St George Saints U20
۱
۲
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۳
۲
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۳
۱
Blacktown Spartans U20
inprogress
۱۲:۰۰
Sydney Olympic U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۰۷:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۲
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Inter Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۰
۰
Rydalmere Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۳
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Kibi University (W)
۲
۰
Veertien Mie (W)
Finished
۰۷:۳۰
Okayama Yunogo Belle (W)
۵
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۹:۳۰
Diosa Izumo (W)
۱
۱
FC Imabari (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Devonport City
۴
۱
Launceston City
Finished
۱۰:۰۰
Glenorchy Knights
۷
۱
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۱۵
Kingborough Lions
۴
۳
Clarence Zebras
inprogress
۱۲:۰۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Glenorchy Knights U21
۱
۴
Riverside Olympic U21
Finished
۰۸:۰۰
Kingborough Lions U21
۴
۰
Clarence Zebras U21
Finished
۰۹:۴۵
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۵
۱
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۵
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۴۵
Kingborough Lions (W)
۱
۰
Taroona (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Japan Japan Football League
Tiamo Hirakata
۱
۴
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۷:۳۰
Atletico Suzuka Club
۵
۱
Tochigi City
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۴
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
Monaro Panthers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
  United States USL Women
United PDX (W)
۳
۰
Tacoma Galaxy (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
West Adelaide Reserves
۴
۳
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۴:۴۵
Western Strikers Reserves
۱
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۳
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Cumberland United Reserves
۲
۱
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۴
۰
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۳۰
  United States MLS
New York City FC
۲
۳
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۲
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Ituzaingo
۱
۰
Centro Espanyol
Finished
۰۱:۳۰
  Thailand League 1 Women
BG College of Asian Scholars (W)
۸
۰
Bangkok Sport School (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Bangkok (W)
۳
۰
Khonkaen City (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Letohrad
۱
۳
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
SK Otava Katovice
۲
۰
SK Klatovy
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۲
۰
Mar Lazne
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۲
Ostrov
Finished
۱۱:۴۵
Brandys Nad Labem
۵
۱
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۱:۴۵
FC Kostelec Na Hane
۰
۳
Bzenec
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۱
۲
SK Vysoke Myto
Finished
۱۱:۴۵
SK Ujezd Praha 4
۲
۲
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
Neratovice Byskovice
۳
۰
Louny
Finished
۱۱:۴۵
Spoje Praha
۲
۲
Hlinsko
inprogress
۱۲:۰۰
FK Komarov
۲
۳
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۲:۰۰
Sk Kosmonosy
۴
۲
FC Slavia HK
Finished
۱۲:۰۰
SK Cesky Brod
-
-
SK Kladno
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
SK Zdirec Nad Doubravou
-
-
TJ Sokol Lanzhot
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Hvezda Cheb
-
-
FC Chomutov
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Broadbeach United SC (W)
۰
۴
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۴۵
North Lakes (W)
۱
۱
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Poland IV Liga
Podbeskidzie Bielsko-Biala II
۰
۲
Podlesianka Katowice
inprogress
۱۲:۳۰
Radunia Stezyca II
۲
۳
Grom Nowy Staw
inprogress
۱۲:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۱
LKS Wolania Wola Rzedzinska
inprogress
۱۲:۳۰
KTS Weszlo
۱۰
۰
Drogowiec Jedlinsk
inprogress
۱۲:۳۰
Gryf Wejherowo
۳
۰
Supra Kwidzyn
inprogress
۱۳:۳۰
Niwa Nowa Wies
۱
۱
Termalica BB Nieciecza II
inprogress
۱۳:۳۰
Sokol Serock
-
-
Hutnik Warsaw
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
KS CK Troszyn
-
-
LKS Mszczonowianka Mszczonow
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
KSS Kotwica Kornik
-
-
Pogon Lobzenica
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Obra Koscian
-
-
Tarnovia Tarnowo Podgorne
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
LKS Pogon Lebork
-
-
Arka Gdynia II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
KS Lipno Steszew
-
-
Polonia 1908 Marcinki Kepno
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Tecza Biskupiec
-
-
Mlks Znicz Biala Piska
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
-
-
LKS Orzel Ryczow
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Wilga Garwolin
-
-
Wisla Plock II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Baltyk Gdynia
-
-
Jaguar Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
Taoyuan Mars FC (W)
۱
۴
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۱:۰۰
Taipei Bravo (W)
۱
۰
Hualian (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Viltis Vilnius
۵
۱
FK Saned
inprogress
۱۲:۳۰
  Malaysia FA Cup
Selangor FC
۳
۰
Negeri Sembilan
inprogress
۱۳:۰۰
  Philippines PFL
Philippine Army FC
۰
۰
Maharlika
inprogress
۱۳:۱۵
Loyola FC
-
-
Mendiola FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Vietnam V-League 2
Long An
۱
۰
TTBD Phu Dong
inprogress
۱۳:۳۰
Dong Thap
۰
۰
Dong Nai
inprogress
۱۲:۳۰
  Uzbekistan Super League
Neftchi Fargona
-
-
Surkhon Termez
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
PFK Qizilqum
-
-
Andijan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil Serie C
AA Aparecidense
-
-
Tombense MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CS Alagoano AL
-
-
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China Super League Women
Shanghai Shengli (W)
۱
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۱:۳۰
Changchun Dazhong (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Garuda FC
۱
۴
Darwin Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Port Darwin FC
۰
۰
Mindil Aces
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
NWS Spirit FC
۱
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۰۰
St. George Saints
۰
۲
St George City FA
inprogress
۱۲:۳۰
Hills United FC
۲
۲
Sydney United
inprogress
۱۲:۳۰
Wollongong Wolves FC
۲
۲
Blacktown City FC
inprogress
۱۲:۰۰
  New Zealand Cup Women
Eastern Suburbs Auckland (W)
۰
۴
Auckland United FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۲
۰
Jeonju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Southern Indiana Guardians FC
۰
۵
Steel City FC
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia U19 Championship
Plata Vino Tinto Oro U19
۴
۰
Alberto Zamora U19
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۴
۲
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۰۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Old Road Jets
۳
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۷:۳۰
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Maitland
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Broadmeadow Magic
Cancelled
۰۷:۳۰
New Lambton
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Cancelled
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
-
-
Valentine Phoenix
inprogress
۱۲:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۰
۴
Western United FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Langwarrin SC
۲
۲
Melbourne City 2
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT
Canberra Olympic
۱
۴
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Monaro Panthers FC
۳
۰
Gungahlin United FC
Finished
۱۱:۱۵
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Sorrento FC Reserves
۵
۰
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۱
۲
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۱
۱
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Joondalup United Reserves
inprogress
۱۰:۳۰
  Belarus 1. Division
Bumprom
-
-
Shakhtyor Soligorsk Reserves
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Belshina Bobruisk
-
-
Ostrovets
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Austria Landesliga
FC 1980 Wien
-
-
SC Mannsworth
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hellas Kagran
-
-
SV Wienerberger
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
IF Sylvia
-
-
Enskede IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
-
-
Afturelding/Fram (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Norrby IF
-
-
Oskarshamns Aik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Lunds BK
-
-
Torslanda IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Rosengard
-
-
FC Trollhaettan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Angelholms FF
-
-
Tvaakers IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Honefoss BK
-
-
FK Fyllingsdalen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Kuopion Elo 1919
-
-
Narpes Kraft
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vindbjart FK Vennesla
-
-
Sandnes Ulf 2
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Ireland National League Women
Shelbourne (W)
-
-
Galway (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Bohemians Dublin (W)
-
-
Peamount Utd (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sligo Rovers (W)
-
-
Shamrock Rovers (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athlone Town (W)
-
-
Treaty United FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
FK Slutsk
-
-
Dinamo Minsk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Dinamo Brest
-
-
Dnepr Mogilev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Neman Grodno
-
-
BATE Borisov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca U20
Bangu U20
-
-
Atletica Portuguesa RJ U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Sampaio Correa MA U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Qviding FIF
-
-
Vastra Frolunda IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Nigeria NPFL
Lobi Stars
-
-
Kwara United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Rivers United
-
-
Gombe United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Gambarogno Contone
-
-
Perlin Buchrain
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Farvagny-Ogoz
-
-
Stade Payerne
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Dalkurd FF
-
-
Falu FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Tunisia Ligue 1
Etoile Sportive Sahel
-
-
Club Sportif Sfaxien
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Esperance Tunis
-
-
US Monastir
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Morocco Botola 2
WAF Fes
-
-
AS Sale
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kawkab AC Marrakech
-
-
Club Jeunesse Ben Guerir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Liepaja
-
-
BFC Daugava Daugavpils
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
-
-
Thor Akureyri (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda Division
CSyD Cooper
-
-
Uruguay Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Plaza Colonia
-
-
Sud America
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Cerrito CS
-
-
Albion FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca 2
Olaria AC
-
-
Petropolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Americano
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Spain Tercera Division
CF Ardoi
-
-
Anguiano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
-
-
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
Malaga CF
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Paranaense U20
Londrina U20
-
-
Coritiba U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Serie D
Audax Rio RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Patrocinense
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AE Altos
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Retro FC Brasil
-
-
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iceland 2. Deild
KFG Gardabaer
-
-
Volsungur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Apucarana SC
-
-
EC Laranja Mecanica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  South Africa Premier League Relegation/Promotion 2024
University of Pretoria Students
-
-
Richards Bay FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Finland Suomen Cup
FC TPS Turku
-
-
Mikkelin Palloilijat MP
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
EBK
-
-
FC Haka Valkeakoski
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
VJS Vantaa
-
-
Atlantis FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AC Oulu
-
-
KäPa/PuLe
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Ilves Tampere
-
-
Seinäjoen Jalkapallokerho
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Inter Turku II
-
-
VPS Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
-
-
FK Suduva Marijampole
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Siauliai FA
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Banga Gargzdai
-
-
FK Transinvest
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
DFK Dainava Alytus
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Norway 1. Division Women
Tromso 2020 (W)
۲
۰
Viking FK (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Chile Copa Chile
San Luis de Quillota
-
-
Everton Vina del Mar
Abandoned
۰۲:۳۰
CD Municipal Mejillones
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Melipilla
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Provincial Osorno
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Real Juventud San Joaquin
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportes Recoleta
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Imperial Unido
-
-
CD Arturo Fernandez Vial
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States NISA
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۰
۷
Melbourne City U23
Finished
۰۶:۱۵
  Ethiopia Premier League Women
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Bole Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Russia Premier League Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
-
-
CSKA Moscow (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Spartak Moskva (W)
-
-
Dynamo Moscow (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
  Japan Regional League
Cento Cuore Harima
۱
۱
Arterivo Wakayama
Finished
۱۰:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۲
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Mongolia Premier League
Brera Ilch
۰
۱
Deren
Finished
۱۱:۴۵
Khovd
-
-
Khoromkhon Klub
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
  Czech Republic 3. Liga
Slavia Prague B
۲
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
CSK Uhersky Brod
-
-
Frydek Mistek
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TJ Start Brno
-
-
FC Slovan Rosice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women
Flinders United (W)
۰
۲
FFSA NTC (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Metro United (W)
۰
۱
West Adelaide (W)
inprogress
۱۳:۱۵
  South Africa Second League Women
Wits University FC (W)
۱
۲
Vikings FC (W)
inprogress
۱۲:۳۰
JVW FC (W)
۰
۲
Croesus (W)
inprogress
۱۳:۰۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Varde
۰
۰
Fjordager IF
inprogress
۱۲:۴۵
Slagelse
-
-
AB Tarnby
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Kiruna IF
۰
۱
Ytterhogdals IK
inprogress
۱۳:۳۰
Algarna-Harnosand IF
-
-
Gottne IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Tukums 2000/Tss II
۰
۱
Skanstes SK
inprogress
۱۳:۳۰
  Sweden Superettan
Utsiktens BK
-
-
Varbergs BoIS FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Skovde AIK
-
-
Degerfors IF
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Gefle IF
-
-
Landskrona Bois
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Finland Kolmonen
FC Loviisa
۰
۱
Helsingin Palloseura
inprogress
۱۳:۳۰
  Norway Toppserien Women
Valerenga (W)
-
-
SK Brann (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
-
-
Roa (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
-
-
Rosenborg BK (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Kolbotn (W)
-
-
Asane Fotball (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Stabaek IF (W)
-
-
Lyn Fotball (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Jitex Molndal (W)
-
-
Sunnanaa (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
-
-
Malmo FF (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Elva
-
-
FCI Levadia Tallinn II
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Macao Elite League
University of Macau
-
-
Sporting Macau
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
AFC Eskilstuna
-
-
FBK Karlstad
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Hammarby Talang Ff
-
-
Vasalunds/Essinge IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
-
-
IFK Stocksund
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Brabrand IF
-
-
FA 2000
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Middelfart
-
-
Akademisk Boldklub Gladsaxe
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Hellerup IK
-
-
Fremad Amager
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Skive IF
-
-
Thisted FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Esbjerg F.B.
-
-
Nykobing FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
-
-
FC Roskilde
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Denmark 3rd Division
BK Frem
-
-
Næsby BK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Young Boys FD
-
-
Vanlose
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Ishoj
-
-
BK Avarta
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
-
-
IF Lyseng
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Kjelsas Oslo
-
-
Eidsvold TF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Follo Fotball Ski
-
-
Gjovik-Lyn
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
-
-
Strindheim IL
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Brondby (W)
-
-
FC Nordsjaelland (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Vard Haugesund
-
-
Jerv
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Kvik Halden FK
-
-
FK Eik Tonsberg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Sotra Sportsklubb
-
-
Oern-Horten
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FK Arendal
-
-
Viking 2
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Aarhus Fremad II
۰
۰
Norresundby BK
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
-
-
Trygg/Lade
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Nardo FK Trondheim
-
-
Melhus IL
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Tiller IL
-
-
Rosenborg BK II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Varginha EC
-
-
Boa Ec
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید